|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

Srebro i 2 bronce za Solinjane na Prvenstvu Hrvatske

U subotu 22.05. održano je državno prvenstvo za kadete u Zagrebu. Na natjecanju je sudjelovalo 196 natjecatelja iz 38 klubova. Natjecatelji judo kluba Solin pod vodstvom trenera Dragana Crnova osvojili su 1 srebro te 2 bronce. Toni Barišić osvojio je 2.mjesto, Mateo Ivandić 3.mjesto i Marko Božić  3.mjesto.

Trener Dragan Crnov je izjavio: ” Izuzetno sam zadovoljan sa rezultatima na kadetskom prvenstvu Hrvatske posebno zato sto nam je falilo jos 3 natjecatelja od kojih smo ocekivali medalje, te sto zbog covida, izolacije, ozljeda medutim ova ekipa koja je bila na prvenstvu Hrvatske ostavila je srce na borilistu,dali su sve od sebe, te je to polucilo odlicnim rezultatima,osvojili smo srebro i 2 bronce. Judo klub Solin ponovno pokazuje da iz generacije u generaciju uvijek medu najboljima u Hrvatskoj sto je rezultat odlicnog rada u mladim dobnim uzrastima te kontinuiranog rada sa 1. ekipom koja polucuje rezultate na europskoj i svjetskoj razini.”