|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

NOGOMET – 3. NL JUG – 15. kolo: SLOGA – ZMAJ(M) 4:2

Struka i čelnici HNK Sloga

MRAVINCE – Stadion Glavica. Gledatelja 100. Sudac: Šime Žunić (Kaštel Lukšić). Pomoćni sudci: Ivan Krajina i Piero Butorović (Split). Delegat: Pero Medak (Komin)

STRIJELCI: 0:1 – Dan. Rašić (48), 1:1 – Vuleta (52), 1:2 – Kovačić (55), 2:2 – Zebič (65), 3:2 – Kelez (70), 4:2 – Varnica (90+2).

HNK SLOGA-MRAVINCE: Milaković, Milanović (od. 90. Frleta), M. Tokić, Varnica, Pandža (od 60. Radovančić), Vuleta (od 90. Marinović), Zebić, Radić, Kelez (od 90. Vujević), Dadić (od 60. Kukić), Mamić. Trener: Ivica Žuljević.

NK ZMAJ (M): Jelić, Crnjac, Gojak (od 88. V. Katić), Kovačić, Šalinović, Rudelj, S. Tokić, Dam. Rašić, T. Katić, Musa (od 58. Serdarević, Dan. Rašić. Trener: Goran Šušnjara.

IGRAČ UTAKMICE: Andro Vuleta.

Uoči utakmice minut šutnje za Natka Vuletića poginulog vozača autobusa sa igračima Sloge prošle subote na utakmicu u Biograd, i pok. Paška Viđaka, sportskog djelatnika, predsjednika HNS-a i NSŽSD. Pobijedio je bolji suparnik. U prvom poluvremenu Mravinčani su promašili nekoliko izglednih prilika, plus dva „mrtvaca“! Uslijedila je kazna, gosti su poveli na početku drugog dijela iz prve prave prigode, domaći ubrzo poravnavaju, a nedugo zatim još jedan šok i novo vodstvo Makarana, strijelac je iskusni Miro Kovačić. No, Mravinčani nastavljaju brzim tempom poravnavaju i okreću rezultat u svoje vodstvo i zasluženu pobjedu, 4:2! Zaostala utakmica u Biogradu, odgođene zbog tragične nesreće na putu Mravinčana u Biograd, igrati će se 29. studenog!

U solinskom sportu aktivno djeluje od 1967. godine. Sportski novinar (dopisnik iz Solina), preko 35 godina – dopisnik i suradnik: Sportske novosti – Zagreb, Solinska kronika – Solin, Večernji list – Zagreb, Solin Live – Solin. U tom razdoblju afirmativno piše i izvještava o klubovima i športskim aktivnostima s područja grada Solina, kao i drugih događanja, te više državnih i europskih prvenstva u raznim sportovima.