|  |

Sport

JUDO: JK Solin nastupio na dva turnira

Memorijalni  turnir Drago Krželj

U subotu 11.02.2017. održan je memorijalni  turnir Drago Krželj  u dvorani Gripe u Splitu. Na natjecanju je sudjelovalo 388 natjecatelja.

Judo klub Solin s trenerom Brunom Čerinom nastupili su i osvojili 17 medalja od kojih su 3 zlata, 3 srebra i 11 bronci te sedam 5. mjesta. Nekim natjecateljima judo kluba Solin ovo je bio prvi nastup na judo turniru.

Rezultati:

1.mjesta: Stipe Brčić, Marko Božić i Mate Ćurković
2.mjesta: Petar Pervan, Teo Markota i Miro Masatović
3.mjesta: Sara Cvitanović, Bartul Jurić, Duje Ban, Ante Ćurak, Marin Poljak, Ivan Bubić, Petar Mijić, Marin Mijić, Toni Barišić, Marin Pervan i Paula Maljković
5.mjesta: Matej Božić, Roko Mijić, Bartul Vidan, Božidar Pojer, Leo Gelić, Ana Raič i Ivan Banovac

Europski kup za kadete u Follonici u Italiji

U subotu 11.02.2017. Ana Viktorija Puljiz, natjecateljica judo kluba Solin nastupila je na Europskom kupu za kadete u Follonici u Italiji pod vodstvom trenera Dragana Crnova. Na natjecanju je sudjelovalo 509 natjecatelja iz 27 zemalja.

Ana Viktorija Puljiz osvojila je 5. mjesto dobivši 3 borbe protiv Mađarice, Rumunjke i Talijanke a jednu borbu izgubila je od  Poljakinje i u borbi za 3. mjesto izgubila od natjecateljice iz Velike Britanije.