|  |  |

Sport ZP Izdvojeno

Judaši Solina Zlatni na Prvenstvu Hrvatske U16 i U23

jk solin judo

Ovu subotu 15. listopada 2016. godine u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske U16 i U23. Na natjecanju je sudjelovalo 355 natjecatelja iz 49 klubova.

Judo klub Solin s glavnim trenerom Draganom Crnovom je nastupio s 10 natjecatelja, koji su osvojili 5 zlatnih, 1 srebrnu i 1 brončanu medalju, te dva 5. i jedno 7. mjesto.

Prva mjesta osvojili su: Ana Viktorija Puljiz, Anica Bubić,Gabrijel Duvnjak, Augustin Marković i Bruno Katić, 2. mjesto osvojio je Stjepan Puljiz a 3.mjesto Marin Medvidović, 5. mjesta pripala su Ivanu Šahdomeroviću i Anti Barunu a 7. mjesto Marinu Vujiću.

JK Solin osvojio je ekipno 1.mjesto u muškoj konkurenciji, a u ženskoj 3.mjesto.  Trener Dragan Crnov nakon turnira je izjavio, Izuzetno sam zadovoljan dominacijom koju su solinski judaši pokazali na Prvenstvu Hrvatske i ovo je dobar zalog za budućnost, te pokazatelj da su na dobrom putu za osvajanje svjetskih i europskih medalja.