Sport ZP Izdvojeno

Judaši Solina ovog vikenda nastupili u četiri države

ČETIRI DRŽAVE, ČETIRI TURNIRA, PREGRŠT MEDALJA

JUDO SOLIN

U subotu 05.11. 2016. natjecateljica judo kluba Solin Ana Viktorija Puljiz s glavnim trenerom Draganom Crnovom nastupila je na turniru u Tyumenu u Rusiji.

Na turniru je nastupalo 600 natjecatelja u uzrastu kadeta iz 16 država.  Ana Viktorija Puljiz osvojila je odlicno 3.mjesto.

Trener Dragan Crnov nakon turnira izjavio je da se Ana Viktorija  odlično borila i da je pobjedila 2 Ruskinje do polufinala, nažalost u polufinalu gubi u zadnjim sekundama borbe od Mongolke koja je aktualna kadetska viceprvakinja svijeta da bi potom deklasirala Kazahstanku za treće mjesto sa wazari i 2 yuka. Nakon turnira trener Dragan Crnov i Ana Viktorija Puljiz ostali su na trening kampu sa još 500 judaša do ovog četvrtka.

judo solin

Druga ekipa sa 7 natjecatelja: Ante Japirko, Miro Masatović, Nikola Bašić, Marin Mijić, Toni Barišić, Stjepan Puljiiz te Petar Mijić pod vodstvom trenera Brune Čerine nastupili su u subotu 05.11. na turniru Kup Mokošice u Dubrovniku. Osvojili su 4 medalje od kojih su 1 zlato, 1 srebro i 2 bronce te dva 5. mjesta.

judo solin

Treća ekipa od 6 natjecatelja: Lovre Vrlić, Bruno Katić, Josip Dadić, Stipe Havlović, Marin Medvidović i Gabrijel Duvnjak pod vodstvom direktora Branka Crnova nastupili su na turniru Iršićev memorijal U18 za seniore u Mariboru u Sloveniji. Ukupno su osvojili 3 medalje od kojih su 1 zlato, 2 bronce te jedno 5. mjesto i jedno 7.mjesto.

Ekipa koja je s trenerom Brunom Čerinom u subotu nastupila na kupu u Dubrovniku produžili su za Crnu Goru gdje su u nedjelju 06.11. nastupili na turniru MJT-13 Novembar u Cetinju. 0svojili su 4 medalje od kojih su 1 srebro i 3 bronce.