|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

HNK SLOGA-MRAVINCE: Mravinčani uvjerljivi protiv Kaštelana

SLOGA – GOŠK (KG) 4:1

MRAVINCE – Nogometni trećeligaš Sloga iz Mravinaca, pod paskom trenera Dalibora Filipovića, je i u drugoj zimskoj pripremnoj utakmici uknjižila pobjedu. U subotu na gradskom terenu sa umjetnom podlogom u Vranjicu Mravinčani su uvjerljivo savladali GOŠK-a iz Kaštel Gomilice, rezultatom 4:1. Poveli su Kaštelani u 12. minuti preko iskusnog Bušića, poravnao je Mislav Pezo u 21. minuti, a do odmora je Mario Marović dva puta bio strijelac, u 30. i 41. minuti. U drugom dijelu konačan rezultat je postavio Simpson iz kaznenog udarca u 72. minuti. Oba trenera, Dalibor Filipović i Siniša Jalić dali su priliku svom raspoloživim igračima.

– Pripreme idu prema planiranom programu. Zadovoljan sam pristupom, nastavljam i u pripremama uspješan jesenski niz. Slijedeća provjera je protiv OSK-a u subotu u Otoku – rekao je trener Sloge Dalibor Filipović, koji je naglasio:

– Pridošlice Petar Jović i Marko Baković iz RNK Split, te Josip Cikojević iz kliškog Uskoka su pojačanja, kao i mladi Danijel Kraljević, koji je prošle sezone igrao za juniore Slaven Belupa.

U solinskom sportu aktivno djeluje od 1967. godine. Sportski novinar (dopisnik iz Solina), preko 35 godina – dopisnik i suradnik: Sportske novosti – Zagreb, Solinska kronika – Solin, Večernji list – Zagreb, Solin Live – Solin. U tom razdoblju afirmativno piše i izvještava o klubovima i športskim aktivnostima s područja grada Solina, kao i drugih događanja, te više državnih i europskih prvenstva u raznim sportovima.