|  |  |

Sport ZP Izdvojeno

FOTO/VIDEO: Pobjedom nad Sesvetama do prvog mjesta 2.HNL

Po blatnjavom i vodom natopljenom terenu naša momčad je pobjedila NK Sesvete rezultatom 3:2 koji dovodi Solin na prvu poziciju 2. HNL.

Prvo poluvrijeme smo odigrali taktički loše što je rezultiralo njihovim vodstvom od 0:2. Strijelci su bili Štrkalj i Mesec. Početkom drugog poluvremena nakon šanse Štrkalja čiji udarac odlazi pored gola, naši se potom vraćaju u igru nakon centaršuta s poludistance gdje Mrković glavom smanjuje na 1:2. Par minuta nakon toga korner za domaće, Šarlija je pod prekršajem,međutim sudac se ne oglašava i domaćin izjednačuje na 2:2. Igra se rasplamsava i “neprijatelj” prijeti preko Konteka i Dučkića.

Ipak nakon jednog ubačaja s lijeve strane Kapetanović zabija za 3:2. Nakon toga ubačaj Konteka pred vrata domaćih,vratar Višić krivo procjenjuje let lopte i završava u golu domaćih, međutim sudac poništava regularan gol zbog navodnog zaleđa ili prekršaja na vrataru.