|  |  |

Sport ZP Izdvojeno

FINALE KUPA LMN ZA VETERANE | Izazov – Žuta podmornica 4:2

U srijedu, 28. lipnja, 20:30 sati u dvorani na Bilankuši odigrana je utakmica finala kupa ovogodišnje sezona Lige malog nogometa za veterane u Gradu Solinu.

Iako je ekipa “Izazova” bila izraziti favorit, teže nego očekivano došla je do naslova osvajača kupa. Ovom pobjedom uspjela je koliko toliko popraviti dojam nakon play offa gdje su spletom okolnosti osvojili “samo” drugo mjesto iza ekipe USP Stolarija Milardović.

Izazov – Žuta podmornica 4:2

Inače utakmica je protekla u zanimljivoj i fer igri, već u prvoj minuti “Žuta podmornica” pogotkom Svete Papića vodi 1:0 i taj rezultat unatoč stalnim napadima ekipe “Izazova” ostaje sve do pred kraj poluvremena kada prekrasnom fintom Ivice Grbeša izbacuje iz igre dva igrača “Žute podmornice” i izjednačava rezultat na 1:1.

U drugom poluvremenu nastavili su se napadi “Izazova” dok se “Žuta podmornica” opet grčevito branila i pokušavala do pogotka doći iz kontranapada. Ubrzo “Izazov” materjalizira svoju kvalitetu i pogotcima Luke Aničića, File Paramana i Marka Milata dolazi do nedostižnih 4:1 , ovdje moramo istaknuti treći pogodak File Paramana koji je podsjetio na stare majstore maloga baluna kada je “ispod šjole” u malo prostora zavaljao golmana protivničke ekipe i ubacio loptu u nebranjenu mrežu. Do kraja utakmice “Žuta podmornica” je pogotkom Ede Radmila uspjela samo malo ublažiti poraz.

Nakon završetka utakmice predstavnici športske udruge Goran Petričević i Ivica Čavka su predstavnicima pobjedničke ekipe Zvonku Juriću i Martinu Biliću predali pehare za pobjedu u finalu, drugo mjesto u prvenstvu i veliki prijelazni pehar za osvojeni kup. Ljubomir Barišiću golmanu i kapetanu ekipe “Žuta podmornica” uručen je pehar kao finalistima kupa za ovu sezonu.