|  |  |

Sport ZP Izdvojeno

CEDEVITA BEACH WORKOUT SPLIT 2016

cedevita 2016
Na najlipšoj plaži u Splitu ovu subotu 14. svibnja održan je CEDEVITA BEACH WORKOUT TURNIR, gdje su se okupili najbolji street workout natjecatelji iz cijele Hrvatske.
Ovaj novi sport je spoj gimnastike, snage i ljudske mašte kojom natjecatelji uz svoju vrstu muzike plešu na šipkama.

U konkurenciji od 18 natjecatelja slavio je Ivan Ivančić iz ekipe Svetice Workout iz Zagreba.
Ovdje je zaista predivno, Beach Workout je jako ugodna i lijepa verzija Street Workouta i jako sam sretan što sam pobijedio baš ovdje u Splitu, na Bačvicama!’ – izjavio je Ivan, pobjednik natjecanja.
Na natjecanju su nastupila i dvojica Solinjana, Mihovil Matešić i Emanuel Božić, koji su osvojili 13 i 17 mjesto.
– Zadovoljni smo našim nastupom, ipak na ovom natjecanju su nastupili najbolji street workout natjecatelji iz Hrvatske, a mi smo u ovom sportu nepunih 8 mjeseci, riječi su naših natjecatelja.

Cedevita je prepoznala Street Workout kao sport na otvorenom koji omogućava zdravi način življenja, te smo odlučili uložiti u ovaj sport. Prošle godine smo u suradnji s Gradom Splitom postavili ovaj park, a ovu godinu pokrenuli ideju o Beach Workout-u. Ekipa Svetice Workout iz Zagreba nam je pomogla organizirati ovaj turnir na koji smo doveli najbolje natjecatelje iz cijele Hrvatske na Bačvice, i nadamo se da će ovaj turnir postati tradicija, izjavio je Filip Gašpar iz Cedevite.