|  |

Sport

CAGEBALL JAPIRKO: Hamburg SV preuzeo vrh tablice

13502119_1744839229126863_3063524632001990940_n
Peto kolo odmah u prvoj utakmici nam donosi veliko iznenađenje, nekoliko minuta prije kraja C.b Brand je imao prednost od 7-3 i činilo se da je utakmica riješena, ali ekipa Ćaća se vraća opet se čudesno vraća i u zadnjim sekundama pogotkom Zokića uzimaju vrijedan bod.
C.b Siesta uvjerljivo protiv ekipe Vatrogasaca, dok C.b Lerone fantastičnom predstavom uz 11 pogodaka sjajnog Ivišića donosi najuvjerljiviju pobjedu ovogodišnje sezone.
“Tatini bojovnici” protiv odlične ekipe Restorana Ino, koji su na krilima Grubišića i njegovih 5 pogodaka osigurali tri nova boda.
C.b Dujam je ostvario prvu ovogodišnju pobjedu protiv večeras ne prepoznatljivog Sv. Kaja, ovaj susret je donio rekordan broj postignutih golova u jednoj utakmici, čak 33.
Poraz C.b Gracije protiv fantastične igre ekipe Hamburg SV, koji su već sredinom prvog poluvremena imali prednost od 5 pogodaka te do kraja zadržavaju prednost i preuzimaju vrh tablice.