|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

Odličan vikend za solinske judaše

Prošli vikend nakon dugo vremena održana su dva judo natjecanja u Zagrebu pod strogim kontrolama zbog covida.

U subotu 26.09. održan je turnir Kup Maksimira gdje su natjecatelji judo kluba Solin pod vodstvom trenera Luke Vujevića nastupili i osvojili 2 medalje od kojih su 1 zlato, 1 srebro te četiri 7.mjesta.

Zlato je osvojila Laura Barišić, Teo Markota osvojio je srebro a 7.mjesta osvojili su: Duje Bužančić, Duje Sedlar, Tomislav Masatović i Marko Božić.

U nedjelju je održano državno juniorsko prvenstvo gdje su natjecateljice jk Solin Ana Viktorija Puljiz i Anica Bubić pod vodstvom trenera Dragana Crnova osvojile zlato a 5.mjesta su osvojili Augustin Marković i Marta Vrlić te 7.mjesto osvojio je Josip Dadić.

Tog vikenda Josip Kokeza prisustvovao je  na trening kampu u Austriji s reprezentacijom Hrvatske koja se priprema za Europsko prvenstvo U23.fake tag heuer