Utakmica Sloga – Umaj, sudci utakmice
Mario Jadrijević, Alen Jakšić, Jelena Pejković i Dujo Sarić,
Jakšić i Jelena Pejković, sa znakom FIFA sudac
Snimio: Miro Podrug

MRAVINCE – Igralište Glavica. Gledatelja 100. Sutkinja: Jelena Pejković (Split). Pomoćni sudci: Alen Jakšić (Solin) i Dujo Sarić (Prugovo). Četvrti sudac: Mario Jadrijević (Sinj). Delegat: Nikola Mage (Dubrovnik).

STRIJELCI: 1:0 – Simpson (17), 1:1 – Slugan (56-ag).

HNK SLOGA-MRAVINCE: Brdar, Beović, Gusić, B. Matković, Slugan (od 59. Marović), Simpson, Pezo (od 80. Blažević), Radić, L. Vuković, P. Podrug (od 66. Romić), A. Vuković.
Trener: Ivan Matić.

NK ZMAJ (M): Mišević, Biličić (od 46. Zekoli), Serdarević, Tomaš (od 46. Rudelj), Boban (od 67. Gojak), Šalinović, Tokić, Katić (od 87. Mihalj), Marić, Rexhepi (od 85. Kraljević), Da. Rašić.
Trener: Darko Vlatković.

IGRAČ UTAKMICE: Bepo Matković.

Mravinčani nakon dvije uzastopne pobjede u gostima, u Sinju i Pločama, ponovno na svom terenu nisu uspjeli osvojiti pun plijen premda su imali više udaraca na vrata Makarana. Vrijedno je spomenuti da su u sudačkoj četvorci bili dvojac sa FIFA grbom, sutkinja Jelena Pejković i prvi pomoćni Alen Jakšić.

Domaćini su vrlo dobro otvorili utakmicu i to su oplemenili pogotkom u 17. minuti nakon izvrsne akcije, koju je započeo mladi Lovre Vuković okomitom loptom iza leđa gostujuće obrane, izvrsno je reagirao Milan Walter Simpson, primio je loptu u trku u pucao poluvisoko u suprotni kut nemoćnog vratara Miševića, 1:0. Do odmora terensku prednost domaćini nisu uspjeli okruniti pogotkom.

U drugom dijelu gosti imaju posjed ali bez pravih prilika. Jedan ubačaj u 56. minuti Krešimir Slugan je prilikom izbijanja loše zahvatio loptu i ona je preko noge završila u maloj mreži iza leđa vratara Brdara, 1:1. Domaćini su najljepšu priliku za pobjedu imali u 83. minuti, kada je Mario Barišić izvrsno reagirao no njegov udarac je obranio Luigi Mišević, obojica su zaslužili pljesak. Nadasve pljesak su zaslužili trojica osamnaestogodišnjaka u redovima Sloge, Bepo Matković, Lovre Vuković i Pjero Podrug, kojima je trener Matić ukazao povjerenje!

U solinskom sportu aktivno djeluje od 1967. godine. Sportski novinar (dopisnik iz Solina), preko 35 godina – dopisnik i suradnik: Sportske novosti – Zagreb, Solinska kronika – Solin, Večernji list – Zagreb, Solin Live – Solin. U tom razdoblju afirmativno piše i izvještava o klubovima i športskim aktivnostima s područja grada Solina, kao i drugih događanja, te više državnih i europskih prvenstva u raznim sportovima.