|  |  |

Sport ZP Izdvojeno

20. NOGOMETNI TURNIR ZA DJEČAKE U-13 „TONĆI BOBAN BEBI“ – SOLIN 2016.

turnir boban bebi

Utakmicama turnira prethodit će polaganje cvijeća i vijenaca na grob legende kluba pokojnog Tončija Bobana-Bebija koje ce se održati u cetvrtak 1.9.2016. u 07.00h ujutro na novom groblju u Solinu (samo za članove kluba i prijatelje obitelji, klubovi sudionici turnira nisu dužni sudjelovati..).

Ana Boban

Turnir je ove godine namijenjen za djecake rođene 2004.godine i mlađe. Turnir ce se odigravati na četiri terena na području grada Solina: stadionu NK Solin – Pored Jadra na pravoj travi, stadionu NK Omladinac – u Kavi na travi, na novom Gradskom stadionu s umjetnom travi u Kavi u Vranjicu, te na stadionu Glavica – HNK Sloga u Mravincima .

boban bebi turnir

Tonći Boban “Bebi” – Legendarni igrac kluba… 1950-1993

Utakmice u skupini igrati će se 2 x 20 minuta (poluvrijeme 5 minuta), a polufinalni susreti, utakmica za 3.mjesto i finalni susret trajati će 2 x 25 minuta. Pobjednik skupine – prvoplasirana ekipa ide dalje u polufinale turnira. U slucaju jednakog broja bodova odlucuje međusobni susret, zatim ukupna gol razlika, više postignutih golova… U slucaju izjednacenog rezultata u eliminacijskim susretima (polufinale, utakmica za 3.mjesto, finale) pobjednik će se odlučivati izvođenjem 11-eraca. Nema produžetaka. Za sve upite obratiti se direktoru turnira – voditelju omladinske škole NK Solin Ante Boban (mob. 092/303 93 50, mail: anteboban1980@gmail.com)

Nakon finalne utakmice slijedi dodjela pehara i medalja, a podijeliti će se individualne nagrade – najboljem igraču, najboljem strijelcu i najboljem golmanu turnira.