Sport

1.ŽNL Split, 4. kolo: SLOGA – VINJANI 4:0

marovic

MRAVINCE – Igralište Glavica. Gledatelja 150. Sudac: Ante Čaić (Split) 7.

STRIJELCI: 1:0 – Maloča (22), 2:0 – M. Marović (28), 3:0 – Šimić (39), 4:0 – M. Marović (56).

SLOGA (M): Samardžić 7, Gizdić 7, Sadlar 7, Mikas 7, Maloča 7,5 (od 70. Vrgoč -), Šimić 8, Mario Kapitanović 6,5 (od 55. Ivanović 6,5), Mikelić 7,5 Franić 7,5, Barač 7,5, M. Marović 8.
TRENER: Siniša Jalić 7,5.

VINJANI: Kalinić 6, Kutleša 5, Bušić-Šonić 5, Bakula 5, M. Slišković 5,5, I. Slišković 5, Vlašić 5,5 (od 76. Maras -), Buljan 5 (od 76. P. Jukić – ), Bago 5, Klapirić 5 (od 82. H. Jukić -).
TRENER: Boženko Tolić 5,5.

Nogometaši Sloge su vrlo dobrom igrom deklasirali indisponiranu momčad Vinjana, a zahvaljujući vrataru Marinu Kaliniću, pobjeda nije puno veća. Pitanje pobjednik je riješeno u prvom poluvremenu, a kanonadu je započeo iz lijepe akcije Ivan Maloča glavom u 22. minuti, a šest minuta poslije na lijep ubačaj sa lijeve strane Mario Marović također glavom s oko 15 metara pogađa za 2:0. U 39. minuti nakon tečne akcije i udarca iz kuta branič Matko Šimić udarcem s 20-tak metara potvrđuje pobjedu. U drugom dijelu jedan od niza akcija završio je pogotkom, Željko Franić je efektno uposlio Marovića, koji rutinski pogađa za konačnih 4:0. Sloga i Jadran iz Tučepa su još jedine neporažena momčad nakon 4. kola.

izvor(i): Grad Solin