|  |

Sport

1.ŽNL NSŽSD, 4. kolo: Omladinac– Glavice 3:0

14457301_1125445230869819_1770984400424157039_n

VRANJIC – Stadion SC u Kavi. Gledatelja 100. Sudac: Kristijan Kuduz (Vrlika) 6,5.

STRIJELCI: 1:0 – Vrgoč (42), 2:0 – S. Vrdoljak (59), 3:0 – Brčić (81).zvonimir ozegovic

OMLADINAC: Delpont – (od 29. Brčić 6,5), Perković – (od 25. Mešin 6,5), Lozić 7, Budimir 7, Dadić 6,5, Juretić 7, Ožegović 7, Nimac 7, Nerlović 7, Vladović 7, S. Vrdoljak 7,5, Vrgoč 7 (od 78. Šundov -).
TRENER: Valentino Roglić 7.

GLAVICE: Macan 6, Poljak 5,5, Roguljić 5 (od 56. Matas 5,5), Radović 5,5, Tomašević 5,5, Jurić 5 (od 66. Maras 5,5), Šentija 5,5, Bikić 5,5, Zebić 5 (od 46. Anušić 6), Grčić 5,5, Katić 5,5.
TRENER: Tomislav Gaurina 5,5.

Na početku utakmice dvije teže ozlijede igrača Omladinca, i intervencija kola Hitne pomoći. Najprije je ozlijeđen Lovre Perković a potom i vratar Luka Delpont u 30. minuti, kojega je uspješno na vratima zamijenio igrač Zvonimir Ožegović! U 42. minuti ubačaj Stipe Vrdoljaka na suprotnoj stativi je spretno nogom realizirao Ivan Vrgoč. U 59. minuti Jure Vladović je servirao priliku Vrdoljaku, koji je zaslužio aplauz za uspješno prebacivanje vratara, za 2:0. Na 3:0 povisio je Slaven Brčić iz brze kontre, također prebacivši vratara Dražena Macana.

izvor(i): Grad Solin