|  |

Sport

1.ŽNL NSŽSD – 16. kolo; OMLADINAC – JADRAN (S) 3:1

VRANJIC – Stadion SC u Kavi. Gledatelja 50. Sudac: Mario Jadrijević (Glavice).

STRIJELCI: 1:0 – Gallego (4), 2:0 – Murillo (20), 2:1 – Mladineo (75), 3:1 – S. Vrdoljak (88).

OMLADINAC: Bebić – Juretić, Dadić, Božić (od 89. Bačina), Lozić – Gallego, Murillo, Nimac – Vladović (od 68. Štrljić) – S. Vrdoljak, Brčić (od 62. Budimir).
TRENER: Valentino Roglić.

JADRAN (S): Bakija – Sekulović, Parač, Buljan, Eterović – Matulić, Poštenjak, Redžepi (od 46. Peša), Mladineo – Jakšić, Prekolnikaj.
TRENER: Edi Rupić.

Vranjičani su boljom igrom došli do četvrte pobjede u nastavku sezone. Rano vodstvo od 2:0 je donijela “kolumbijska veza” Gallego i Murillo. Mogao je Murillo povećati vodstvo domaćina ali je njegov udarac glavom zaustavila greda u 25. minuti. Najbolji pojedinac utakmice kapetan Stipe Nimac gospodario je sredinom terene a gosti su smanjili rezultat, gotovo iz jedine prigode. Pogodak nade postigao je kapetan gostiju Mladineo ali Vrdoljakov pogodak potopio je nade Bračana.