|  |  |  |  |

Općina Klis Sport Sport ZP Izdvojeno

VIDEO U 2. kolu trail lige nastupilo čak 234 natjecatelja

Organizatori su mislili će teško nadmašiti nastup od 177 natjecatelja prvog kola u Naklicama, no 7 dana poslije u 2. kolu trail lige, ta brojka je narasla i do 234 natjecatelja.

Lijepo vrijeme te atraktivna lokacija sa startom kod bunara Rajčica, privuklo je veliki broj trail trkača, rekreativaca i obiteljskih izletnika.

Start i cilj utrke bio je na samim bunarima, a staza je preko makadama išla kršovitim usponom do mjesta Nisko, a onda natrag preko napuštenih Baturina opet do bunara. Stazu dugu 6.2 km sa oko 200m ukupnog uspona opet je najbrže svladao naš Ante Pešić Golub sa vremenom od 31:51, ispred Marinka Čubrila (34:03) te Andrije Savića(34:25). Kod žena slavila je Jadranka Žilić (46:47), ispred Željane Aljinović (48:55) te Ivane Mihalj (49:57).

Kompletne rezultate 2. kolo lige možete vidjeti OVDJE, a trenutni ukupni poredak kod muškaraca OVDJE, a žena OVDJE! Ukoliko naiđete na neku moguću nepravilnost kod rezultata slobodno se javite preko e-maila na ttkstrka@gmail.com ili u Inbox na njihovoj Facebook stranici, poručuju iz kluba.

– Ovim putem se zahvaljujemo svim natjecateljima jer ste Vašim nastupom pomogli i Udruzi Moje Dijete  iz Solina, kao i Općini Klis na potpori.

Kako je to izgledalo pogledajte video u prilogu, a kompletnu fotogaleriju na Facebook stranici kluba.