Sudac: Mario Cindrić (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Šuto (18), 0:2 Sahiti (31)

SOLIN: Jelić, Mrković, Tomić, Ninčević (od 73. Ivanović), Pavlinović, Farić, Zeljković, Leko (od 46. Cicijelj), Zoungrana, Gruica, Mastelić (od 62. Ožegović).

HAJDUK II: Ljubić, Bašić, Šuto, Batarelo, Relota (od 76. Carbonieri), Nejašmić, Pasariček, S. Jurić (od 50. Palaversa), Sahiti (od 59. Kreković), Teklić, Delić.

Hajduk II nastavio je niz pobjeda i na gostovanju u Solinu, slavila je momčad Siniše Oreščanina s 2:0, a rezultat je na koncu mogao biti još i uvjerljiviji.

Bijeli su mnogo odlučnije ušli u ovaj susret što je u 16. minuti rezultiralo vrlo dobrom prilikom Ivana Delića čiji je udarac s 12 metara u posljednji trenutak blokirao Mateo Tomić. Spasio se domaći sastav u toj situaciji, ali samo dvije minute kasnije Bijeli su uspjeli pogoditi za prvo vodstvo. Tonio Teklić je ubacio iz slobodnjaka, Darko Nejašmić je prenio loptu glavom do Mate Šute koji također glavom iz velike blizine pogađa mrežu Solina.

Drugi pogodak pao je nakon sjajne akcije u 31. minuti. Emir Sahiti je odigrao dupli pas sa Stankom Jurićem, zatim je lažnjakom izbacio svog čuvara i sa vrha kaznenog prostora prekrasno pogodio u bliži kut. Do kraja prvog dijela nije bilo većih uzbuđenja, Solin praktički nije uspio stvoriti ozbiljniju priliku osim udarca Marka Farića pred sam kraj poluvremena kojeg je bez većih problema obranio vratar Marin Ljubić. Otvaranje drugog dijela odmah je donijelo veliku priliku za povećanje Hajdukovog vodstva. Hrvoje Relota je ubacio s lijeve strane do Sahitija, ovaj je poslužio Delića koji s osam metara puca pokraj vrata. Nakon toga domaći sastav je zaigrao nešto aktivnije, uspio je Baldo Cicijelj u 50. minuti pucati glavom nakon ubačaja s desne strane, bila je to dobra situacija, međutim lopta je otišla preko vrata.

Najbolju priliku Solin je imao u 66. minuti, Antonio Pavlinović je glavom spustio loptu za Zvonimira Ožegovića koji je krenuo sam prema vratima Bijelih, prebacio je Ljubića, ali i okvir gola. Odmah nakon toga Cicijelj se našao u odličnoj situaciji no iz velike blizine glavom je pucao ravno u ruke vratara Bijelih. Uzvratio je u 75. minuti Delić koji je sam sebi kreirao priliku, predriblao je dvojicu čuvara, napravio dva koraka i zatim s 13 metara gađao pored stative. Bijeli su posljednjih 15 minuta utakmice igrali s desetoricom budući da se Gustavo Carbonieri ozlijedio čim je ušao u igru, a trener Oreščanin je već iskoristio sve tri zamjene.

Pokušali su domaći napraviti jači pritisak s igračem manje, rezultiralo je to još jednim opasnim udarcem Cicijelja nakon ubačaja s desne strane i nekoliko dalekometnih pokušaja, međutim do kraja nisu uspjeli smanjiti rezultat.

Štoviše, mogao je Hajduk povećati u 81. minuti nakon što je Leon Kreković povukao kontru, predao Deliću koji je na drugoj stativi sjajno pronašao Luku Pasaričeka, međtuim njegov udarac zaustavio je vratar domaćih, piše hajduk.hr.