|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

JUNIORI SLOGE IZBACILI SOLIN U KUPU!

HNK SLOGA MRAVINCE – NK SOLIN 2:2 (6:5)

Juniori Sloge pod vodstvom trenera Karla Trumbića napravili su pravi mali sportski podvig. U utakmici županijskog nogometnog kupa izbacili su jednog od favorita natjecanja juniore drugoligaša NK Solin!

Nakon 2:2 u regularnih 90.minuta utakmice na Glavici pristupilo se izvođenju udaraca sa bijele točke gdje su juniori Sloge bili hladnije glave, spretniji i precizniji te slavili sa 4:3, odnosno ukupnih 6:5!

Dvostruki strijelac za Slogu u regularnih 90.minuta utakmice bio je Pjero Podrug koji je pogodio dva puta s bijele točke iz opravdano dosuđenih jedanaesteraca za domaćina.

Prilikom izvođenja udaraca sa 11 metara sigurni i uspješni izvođači za Slogu bili su: Frane Marović, Marin Radić, Pjero Podrug i Ante Piplović, a vratar Leon Kolić obranio je jedan udarac mladim Solinjanima dok su jednom promašili okvir gola.

Ovom pobjedom sve tri ekipe Sloge (pioniri, kadeti i juniori) plasirale su se u idući krug natjecanja!