|  |  |

Sport ZP Izdvojeno

Gimnastički klub Gymsolin prvi put nastupio na 9 Otvorenom prvenstvu Splita – Međunarodnom Kup-u Sv. Duje

GK GymSolin po prvi puta sudjelovao je na prestižnom natjecanju na kojemu je prisustvovalo 157 natjecatelja iz 11 klubova iz Hrvatske i susjedne nam Bosne i Hercegovine!
received_932958273469551Natjecanje se održavalo u A, B i C programu u M/Ž-G.
Uz organizatora GK Marjan iz Splita, koji je ostvario i treći uzastopan plasman na Olimpijadu, sudjelovali su i sljedeći klubovi: GK Split iz Splita, GK Dubrovnik iz Dubrovnika, GK Dišpet iz Šibenika, GK. Salto iz Zadra, GK Sinj iz Sinja, GK Salto iz Solina, GK GymSolin iz Solina, a iz susjedne BiH nastupili su GK Bosna iz Sarajeva, GK Libertas iz Mostara i GK Spartak iz Banja Luke.
received_932958313469547-Nastupili smo u kategoriji C mlađih kadetkinja, gdje smo ostvarili zavidan rezultat, osvojivši drugo mjesto ekipno. Ema Šalov osvojila je srebro pojedinačno, Marina Barać zauzela je četvrto mjesto, Ella Milišić šesto, Nora Jurec sedmo i Lana Palada deveto mjesto !!!
U kategoriji C kadetkinja, natjecateljice su imale prvi nastup u novoj kategoriji, a neke od njih imale su svoj prvi nastup u gimnastici, pa su rezultati malo slabiji. Iva Čagalj je bila 24, Katarina Radić 29, Ana Topić 30 i Mia Teklić 36.
Natjecateljice je vodila trenerica Tina Crnjak, a dio sudačkog tima Andrea Božić i Domina Milišić.
Zadovoljni smo ali se ipak nadamo boljim rezultatima ubuduće, bila nam je čast i zadovoljstvo nastupiti na jednom takvom natjecanju.