|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

ČETVRTOLIGAŠ RAZBIO DRUGOLIGAŠA: Sloga deklasirala Solin i osvojila Županijski kup!

U finalu Županijskog kupa Sloga iz Mravinaca pobijedila je Solin s uvjerljivih 4:0.

Prije početka utakmice predsjednik Solina Zvonimir Grubišić uručio je kapetanu Solina Goranu Gruiciprigodan poklon , a razlog je oproštaj kapetana od plavog dresa. Gruici je ovo bila posljednja utakmica za Solin.

Već na samom početku, bolje rečeno nije prošlo ni tridesetak sekundi, nastalo je opće veselje na igralištu Glavica. Sloga je pogotkom Marija Marovića povela 1:0, a to je bio i rezultat prvoga dijela susreta.

Nije Sloga stala na tome, već u 62. Boko, a nepune tri minute kasnije Šimun Caktaš, povećali su vodstvo na nedostižnih 3:0. Točku na i ovoga finala stavio je četvrtim pogotkom  Martino Mikelić u 80. minuti.

Pokušao je Solin doći do pogotka, ali obrana Sloge bila je koncentrirana do samoga kraja susreta te sačuvala mrežu netaknutom. Nakon posljednjeg sučeva  zvižduka nastalo je zasluženo opće slavlje u Mravincima. Prije dodjele pehara  i medalja, predsjednik Sloge dr. Zdravko Perko uručio je kapetanu Sloge Mariju Maroviću pehar za najboljega strijelca 1. Županijske lige.

Nagrade najboljima uručili su Mario Jurić (član izvršnog odbora), Ante Ljubičić (dopredsjednik NSŽSD), Dino Knezović (tajnik NSŽSD), Boris Strukan (tajnik sudačke komisije NSŽSD) i Marko Erceg(predsjednik NSŽSD), piše Dalmatinski portal.