|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

Ana Viktorija Puljiz zlatna na Europskom kupu u Zagrebu

U subotu 10.03.2018. natjecateljica judo kluba Solin Ana Viktorija Puljiz pod vodstvom trenera Dragana Crnova osvojila je zlato na Europskom kupu koji je održan u Zagrebu.

Na natjecanju je sudjelovalo 793 natjecatelja iz 37 zemalja. Ana Viktorija Puljiz u kategoriji do 44 kg bila je slobodno prvo kolo kao nositeljica. Prve dvije borbe pobjedila je mađarice Vasku Fanni i Harmath Eszter. U polufinalu pobjedila je kosovarku Erzu Muminovió te u finalu njemicu Lailu Goebel.

Trener Dragan Crnov izjavio je: “Izuzetno sam ponosan jer je ovo drugi Europski kup i 2. zlato. Treba naglasiti da je osvojila trenutno 2 najjača kadetska turnira, te nastavlja dalje sa pripremama za Europsko prvenstvo i Olimpijadu mladih.”