|  |  |  |

Sport Sport ZP Izdvojeno

22. MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR ZA DJEČAKE U-13 „TONČI BOBAN BEBI“ – SOLIN 2018

Sloga Mravince

Utakmicama turnira prethodit će polaganje cvijeća i vijenaca na grob legende kluba pokojnog Toncija Bobana-Bebija koje ce se održati u cetvrtak 16.8.2018. u 18.30h na novom groblju u Solinu.

Turnir je ove godine namijenjen za djecake rođene 2006.godine i mlađe. Turnir ce se odigravati na četiri terena: stadionu NK Solin – Pored Jadra, stadionu HNK Sloga Mravince – Glavica, stadionu NK Omladinac Vranjic – U Kavi i na Gradskom pomoćnom terenu u Vranjicu na umjetnoj travi.

Utakmice u skupini igrati će se 2 x 20 minuta (poluvrijeme 5 minuta), a polufinalni susreti, utakmica za 3.mjesto i finalni susret trajati će 2 x 25 minuta. Pobjednik skupine – prvoplasirana ekipa ide dalje u polufinale turnira.

19.15h Dodjela pehara i priznanja najboljim pojedincima turnira

Nakon finalne utakmice slijedi dodjela pehara i medalja, a podijelit ce se i individualne nagrade – najboljem igracu, najboljem strijelcu i najboljem golmanu turnira.

Naslov pobjednika brani RNK Split, a nositelji skupina ove godine su i Hajduk Split, lanjski finalist Junak iz Sinja i domaćin NK Solin koji je lani osvojio treće mjesto na turniru.